O nas

Wieloletnia tradycja i doświadczenie oraz znajomość rynku akcesoriów dla dzieci sprawiają, że produkty holenderskiej marki Jollein® cieszą się ogromną sympatią i zaufaniem wśród najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach świata od ponad 40 lat.

Każdego roku, wyspecjalizowany zespół projektantów tworzy nowe, przyjazne produkty z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dzieci. Specjalnością marki Jollein® są śpiworki do spania dla dzieci. Założyciel firmy jako pierwszy wprowadził śpiworki na rynek i do dzisiaj Jollein® należy do światowych liderów w produkcji śpiworków dla niemowląt i dzieci.

Kocyki, otulacze i wiele innych akcesoriów tekstylnych dla dzieci marki Jollein® wyróżniają się delikatnym wzornictwem utrzymanym w skandynawskiej stylityce.

Producentem marki Jollein® jest rodzinna firma Smits Assen B.V., która przykłada szczególną uwagę do dostawców z którymi współpracuje. Każda z firm dostarczająca surowce do produkcji jest członkiem BSCI – Business Social Compliance Initiative, międzynarodowej organizacji, która walczy m.in. z wykorzystywaniem dzieci do pracy.  

Produkty marki Jollein® posiadają certyfikaty bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 i TUV Rheinland.

Wieloletnie doświadczenie, tradycja oraz jakość materiałów i przyjemne wzornictwo wyróżniają markę Jollein® wśród producentów akcesoriów dla dzieci. 

Wychodząc naprzeciw wszystkim mamom i ich maluchom, marka Jollein® w 2015 roku rozpoczęła swoją działalność w Polsce


Jollein®. Designed in the Netherlands. Since 1973.


Koszyk

Suma: 0.00 PLN